< návrat zpět

Obchody,restaurace a hotely

 

Mezi naše zákazníky patří luxusní hotel  Carlo V Boscolo  na Praze 1. Již  několik let spolupracujeme také s firmou Zátiší group, která provozuje síť luxusních restaurací v Praze ale i ve světě. Konkrétně malujeme restaurace Mlýnec a Bellevue v Praze u Karlova mostu, ale malovali jsme i restauraci ZOOM v Kongresovém centru Praha. Při malování interiérů restaurací spol. Zátiší  jsou používány převážně barvy zn. Dulux.

Malovali jsme také centrálu Baumax v Praze na Chodově. Jednalo se o malování celé centrály, resp. kanceláří a k nim přilehlých chodeb a společných prostor. Poprvé jsme zde malovali v r. 2005, vše nabílo, podruhé v r. 2008, tentokrát byla v kancelářích použita na stěny strojově tónovaná pastelová žlutá a zelená barva.

Za pozornost stojí také malování hotelu Schwaiger Villa v Praze - Dejvicích, kde jsme malovali restauraci, recepci, kanceláře i jednotlivé pokoje. I zde bylo použito strojově tónovaných barev, opět zn. Dulux - převážně tmavě hnědé odstíny.Dále zde byly prováděné i lakýrnické práce - nátěr oken, zárubní a radiátorů.

Provedli jsme i nátěr fasády prodejny Intrea  na Radlické ul. v Praze 5. Zde se natírali také kovové rolety. I zde byly použity barvy zn. Dulux.


Strana:  1 2 3   další »
Strana:  1 2 3   další »