Malířské práce

 

 

 

Nabízíme veškeré malířské práce - klasicky na bílo nebo tónovanými barvami.  Vybrat si tak můžete ze široké škály barev ze vzorníků jednotlivých výrobců. 

Používáme všechny dostupné značky malířských barev na trhu - např.Primalex, Düffa,Remal, Het, Mistral, Zero,Dulux aj.

Pod značkou Primalex naleznete nejen bílé barvy,včetně speciálních, např. Mykostop  proti plísním, ale zvolit můžete také strojově tónované barvy této značky, které si můžete vybrat podle vzorníku RAL, NCS nebo samotného vzorníku Primalex Color.

Další českou značkou je Mistral, který taktéž nabízí strojově tónované barvy, opět podle vzorníku RAL, NCS nebo svého vlastního vzorníku.

Absolutní špičkou na trhu je anglická značka DULUX - jedná se o vinylové barvy, vysoce odolné na otěr, odpuzující prach, avšak i přes tyto vlastnosti prodyšné a paropropusné. A samozřejmě i tyto barvy jsou tónovatelné podle vzorníku RAL, NCS nebo rozsáhlého vzorníku DULUX. Tuto značku doporučujeme především, zvolí-li zákazník velmi sytý odstín barvy.

Výhodou strojově tónovaných barev je většinou dobrá otěruvzdornost, velký výběr odstínů a v neposlední řadě i fakt, že si můžete nechat kdykoliv namíchat stejný odstín. A většinu odstínů lze tónovat také do syntetických nátěrových hmot.   

V rámci malířských prací nabízíme i speciální malby - např. malbu dekorativních proužků, malování motivů pomocí šablon, voskování dekorativních omítek aj., ukázky najdete v sekci fotogalerie - malování domů a bytů nebo v sekci šablony a dekorativní omítky.

Samozřejmostí je odstraňování starých tapet, škrábání staré malby, sádrování a jiné drobné úpravy nutné před malováním.

Rádi  Vám také pomůžeme i s návrhem barev pro Váš interiér.

Pomocí  programu na návrh interiérů vám dokážeme navrhnout barvy přesně pro Váš styl bydlení. Stačí jen vyfotit místnost, kterou chcete malovat, vybrat si odstíny z některého ze vzorníků a my vám pošleme konečný výsledek např. e-mailem. A vy si pak vyberete, které barvy by Vám nejlépe vyhovovaly.

Hledáme číslo odstínu...

Máte již představu, jakou barvu byste chtěli? Vybrali jste si někde barvu nebo ji potřebujete sladit s textiliemi? Nechali jste si kdysi vymalovat a barva se vám líbí natolik, že jí chcete obnovit, ale nevíte odstín? Tak i na to máme řešení. Pomocí Spectrometru Dulux vám najdeme podle vzorníku Dulux téměř stejnou nebo nejpodobnější barvu té, která se vám líbí a kterou byste chtěli mít na zdi.

Samozřejmostí je také poradenství a návrh celkové změny interiéru.