Škrabadla pro kočky na míru

 

 

Všem milovníkům a chovatelům koček nabízíme výrobu škrabadel na míru přesně podle Vašeho přání a dle potřeb Vaší kočičky.

Z vlastní zkušenosti víme, že většina škrabadel pro kočky, která jsou v obchodech ke koupi,jsou mnohdy pro kočky nedostačující.Jsou malá, vysoce nestabilní, nesimulují plně pohyb kočky jako ve volné přírodě. Kočka, která žije v bytě potřebuje pohyb a miluje výšky.

Proto potřebuje škrabadlo, které bude vysoké, odolné a nabídne nejen možnost šplhání, drápání ale také hraní a případného úkrytu.

Zhruba před sedmi lety jsme vyrobili škrabadlo pro naše kočičky a bez problémů jim slouží dodnes.Ukotveno je v podlaze a ve stropu, takže i když je 3 metry vysoké, je pevné, odolné a hlavně ideální pro kočičí šplh do výšky.Je umístěno v rohu místnosti, hned vedle šatní skříně a jelikož mezi skříní a stropem je dostatek místa, vejde se tam také koš na hraní a proutěná boudička s odpočívadlem. 

Pro větší komfort je škrabadlo opatřeno ještě jednou rozporou na které je umístěno sedátko a zavěšeny hračky na hraní.

Kostru tvoří dřevěný hranol, ale lze jej nahradit i kmenem stromu, popř. kombinací obojího.Téměř celé škrabadlo je omotáno pevným, 1 cm v průměru silným sisalovým (přírodním) provazem, takže kočkám poskytuje možnost bezpečného šplhání a zároveň slouží k obrušování drápků.

Tím, že je škrabadlo z přírodních materiálů a je v přírodních barvách nenarušuje interiér a může tak být umístěno i v obývacím pokoji. 

Výhodou škrabadel na míru je to, že si sami nebo společně s námi můžete navrhnout takové škrabadlo, které se vám bude hodit do interiéru a zároveň bude vyhovovat i potřebám vaší kočičky.

Pokud se rozhodnete pro škrabadlo na míru, stačí když zavoláte, my se k Vám přijedeme podívat a na místě se dohodneme, jak by škrabadlo mělo vypadat, provedeme zaměření, podrobnosti a cenovou kalkulaci, popř. nákres.

Pro představu se na vzorové škrabadlo můžete podívat ve fotogalerii po kliknutí na tlapku.